Валентинів день

Любов підносить серце над землею,
І робить дивовижні чудеса.
Стає людина зовсім інша з нею,
Тоді в її душі  живе краса

14 лютого традиційно відзначають день Святого Валентина. Діти чекають на свято з нетерпінням, бо цього дня вони можуть продемонструвати свою симпатію, подарувавши комусь із однокласників омріяну валентинку.

Саме 14 лютого школа перетворюється на простір, де вирує атмосфера любові та поваги!

Упродовж дня проведено акцію «Привітай друга» – (відповідальні – лідери учнівського самоврядування  Букатар Ігор, Гніденко Роман, Ратушняк Дарія).

Скринька для листівок була переповнена валентинками, адже всі хотіли привітати та зробити  приємне своїм друзям.

А майстер-клас «Валентинка» був успішним у 2-В класі

( класний керівник  Лічманюк Юлія Дмитрівна).

Другокласники власноруч виготовляли кольорові подарункові листівки для найрідніших.

Валентинів день – свято добра, любові, краси…

Нехай у вашому житті завжди поряд буде кохання і любов до матері і батька, до землі, любов одне до одного!