« Будьмо знайомі , пані Франціє та французька мово! »

У вересні 2018 року в Україні  стартував рік французької мови.

« Будьмо знайомі , пані Франціє та французька мово!»  –  під такою назвою пройшов виховний захід у 3- Б класі ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна), який підготували учні 6-А та 5 – А класів ( вчитель  французької  мови Столяренко  Людмила Петрівна).

Його мета  – це  нагадати третьокласникам , що цей рік в Україні, проголошено роком французької мови,  та ознайомити їх із країною  і французькою мовою, яку вивчають учні нашої школи.

Шестикласники коментували презентацію,  розповідаючи про символи,  міста,  традиції  Франції.

Впродовж заходу чередувались музичні та танцювальні хвилинки, повідомлення,  робота в групах з учнями – наставниками.

Щасливі третьокласники вивчили кілька фраз, навчилися вітатися,представлятись французькою.