Богатирські ігри 2018

07.12.2018 року у нашій школі відбулись традиційні «Богатирські ігри-2018».

На свято завітали голова районної спілки ветеранів війни в Афганістані

Свіріпа В. М., військовослужбовці в\ч А0707 Третяк Р.С., Кобзін О.С., Шудравий В.М..

Учасниками змагань були команди десятикласників нашої школи «Соколи» та одинадцятикласників «Юні орли».

Школярі показали свої вміння та фізичну підготовку у 6 конкурсах: «Підтягування на високій перекладині», «Поїдання вареників на швидкість», «Піднімання гирі», «Розбирання й складання автомата», «Віджимання від полу», «Естафета».

Теплі, щирі, ніжні слова подарували усім присутнім ведучі свята Шуригіна  Каріна  (11 клас ) та Сидорчук Дарія (11 клас), патріотичний флешмоб переглянули у виконанні танцювального колективу «Калина» ( керівник Стус М.С.), зворушливу пісню виконав Загорянський Даніїл (11 клас), соло на саксофоні майстерно презентував Ткач Павло (10 клас).

За підсумками змагань переможці були нагороджені грамотами.

Підготував свято вчитель захисту Вітчизни Подчос В. О..