Богатирські ігри 2017

11.12.2017 року у нашій школі відбулись традиційні «Богатирські ігри-2017».

На свято завітали військовослужбовці в\ч А0707 Криштопін А. С., Кальник А. Г., Грабовський І. В., Рябошапко Ю. В., молодший сержант в/ч 3488, волонтер, засновник правозахисної організації солдатських матерів «Мальва» Людмила Анатоліївна Менюк.

Учасниками змагань були команди десятикласників нашої школи «Патріоти» та одинадцятикласників «Соколи».

Школярі показали свої вміння та фізичну підготовку у 6 конкурсах: «Підтягування на високій перекладині», «Поїдання вареників на швидкість», «Піднімання гирі», «Розбирання й складання автомата», «Віджимання від полу», «Естафета».

Теплі, щирі, ніжні слова подарували усім присутнім ведучі свята Кравецька А. (11-Б) та Ільченко В. (11-А), а зворушливі пісні виконала солістка вокального ансамблю «Кіндер Сюрприз» Колосовська Д. (5-Б) (керівник Лазаренко Д. І), запальний танець – Білик Т. (6-Б).

За підсумками змагань переможці були нагороджені грамотами.

Підготували та провели свято вчитель захисту Вітчизни Подчос В. О. та педагог-організатор Гулій А. В.