А над краєм українським вишиванка цвіте

Вишиванка – символ Батьківщини,
Дзеркало народної душі,
В колисанці купані хвилини,
Світло і тривоги у вірші.

День вишива́нки — прекрасне  свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий долучається до свята, одягнувши вишиванку, яка ввібрала в себе теплоту сонця і запах трави, шум гаїв і голубінь небес, усю розкіш землі і смуток чарівної пісні. Це не лише витвір мистецтва, а й наш оберіг.

Саме тому, мабуть, наш народ і подарував світові українську вишиванку, за якою нас упізнають у різних куточках світу.

Тож нехай у ваших оселях розквітне калина, оживуть птахи і квіти на полотнах! Ми – українці, яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивання.

Яскраві вишиванки, із задоволенням одягають учні нашої школи, на них  – диво-кольори та розмаїття візерунків. ( фото 2019-2020 н. р.).

Хай вам сміється доля журавлина,
Поля розлогі колосом цвітуть,
Нехай червоні ягоди калини
На вишиванках осявають путь.