Ангели – охоронці у білосніжних халатах

Професія медичної сестри відноситься до категорії «вічних»: комусь сіяти хліб, комусь учити дітей, а у руках медичних сестер –  здоров’я населення нашого району. Усім відомо, що носити білий халат  має людина мужня, добра, дбайлива, ввічлива, наполеглива, людина великої сили волі.

10 травня із нагоди професійного свята – Міжнародного Дня медичної сестри  колектив школи завітав із вітальною концертною програмою “Ангели – охоронці у білосніжних халатах»” до ЦРЛ.

Ведучі свята Янковський Богдан (9-А клас) та Ковч Юлія (9-А клас) щиро вітали присутніх із професійним святом, дякували за невтомний труд, скромність і самовідданість. Побажали усім плідної творчої праці, міцного здоров’я та злагоди!

Своїми виступами прикрасили свято учасники вокального ансамблю «Кіндер-сюрприз» (керівник Лазаренко Дмитро  Іванович), танцювального колективу «Калина» (керівник Стус Марина Сергіївна), Белінська Вікторія ( 8-Б клас), солістка Проскуріна Вероніка (4-А клас), саксофоніст Ткач Павло ( 10 клас).

Тож хай святково бринить,
Хай добром вам щиро віддається
Кожен день, година і мить.
Хай любов вас вік не покине,
Хай летять у безмір пісні,
Хай надії нестримна лавина
Подарує сонячні дні.