Акція «5 картоплин»

Колектив школи долучився до проведення акції милосердя «5 картоплин».

Традиційний вияв  доброти під зворушливою назвою «5 картоплин» не залишив байдужим багатьох. Школярі збирали овочі для людей похилого віку- підопічних  відділення стаціонарного догляду КУ « Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Гайсинського району, Вінницької області»

Найактивнішими учасниками акції стали : Перкун Олександр (3-Б клас), Паскар Анастасія (6-А клас), Лапчук Лілія (2-Б клас), Плахотнюк Олександр (8-А клас), Наляжна Анна   (8-А клас).

Найбільшу кількість овочів зібрали  учні  2-Б класу ( Корнійчук Олена Андріївна) та 3-Б класу ( Прикмета Ольга Сергіївна).

Активними були класні колективи: 8-А ( класний керівник  Тихонюк Валентина Володимирівна), 5-А ( Грабова Ганна Сергіївна), 4-Б клас

( Бондарєва Олеся Василівна), 7-А клас ( Шмига Олена Андріївна) .

Дякуємо небайдужим   за вагомий внесок у добру справу.