Акція «Парад квітів біля школи»

Щорічна Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи» знайшла своє місце у системі колективних творчих справ учнів 3-Б класу ( класний керівник Ольга Сергіївна Прикмета).

Школу називають другою домівкою. І це справді так. Адже саме тут діти проводять велику частину життя. Сюди вони приходять малюками, крок за кроком просуваються сходинками, які ведуть у світ чарівного, прекрасного – у країну Знань. Тут проходить дитинство, юність. Тут вони вчаться дружбі і взаєморозумінню, самоповазі відвертості, тут відкриваються їх душі й серця, вміння бачити прекрасне. І не тільки бачити, а й створювати та зберігати.

Третьокласники  працювали над проектом  упродовж  навчального року  у 4 етапи:

1. Планування території школи, проведення інвентаризації існуючих зелених насаджень з урахуванням складу, віку, розмірів, стану та характеру розміщення.
  2. Ознайомлення з сучасними технологіями в галузі ландшафтного дизайну та зеленої архітектури вивчення нових видів і сортів декоративних рослин та створеного проекту озеленення навчального закладу
  3. Збагачення видового складу квітково – декоративних рослин на території школи і підготовка території до втілення проекту.
  4. Реалізація проекту.

Учні  дійшли  до  висновку, що  жити  щасливо  і  жити  в  злагоді  з

природою – одне  й  те  саме. Пізнання  довкілля, дослідження  рідного  краю, створення  відповідного  дизайну  біля  школи, сприяло  виробленню  певних  компетенцій, переконало, що можна  дивитися  і  бачити  красу, бути  її  творцями, отримувати  нові  враження, проявляти милосердя  до  природи, бути  готовим  прийти  на  допомогу  природі.