Акція «Для воїна з любов’ю»

Упродовж 4-5 листопада колектив навчального закладу активно долучився до акції «Для воїна з любов’ю». З глибокою вдячністю передали військовим у зону ООС (АТО) обереги, листівки, малюнки , смаколики та засоби для гігієни.

Активно долучились до акції учні 11 класу ( класний керівник Мигидюк Галина Юріївна),10-А класу (класний керівник Загурська Світлана Василівна), 7-А класу (класний керівник Шмига Олена Андріївна), 3-Б класу

( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна), 3-А класу ( класний керівник Юрченко Наталія Володимирівна), 2-А класу ( класний керівник Зябкіна Людмила Олексіївна), 2-Б класу ( класний керівник Корнійчук Олена Андріївна).

Командир волонтерського загону Ратушняк Дарія (учениця 11 класу) та учні – волонтери : Гніденко Роман (10- А клас), Букатар Ігор (10 –А клас), Тульчій Анастасія (8-Б клас), Маценко Дар’я (8-Б клас), Довгопола Олександра

(8-А клас), Карпенко Софія (8-А клас) оперативно прийняли та укомплектували зібране.

Дай, Боже, аби вічно жила Україна в мирі і злагоді, аби наша українська родина вишивала свої рушники тільки яскравими, барвистими кольорами, а всі ми – українці були єдині у своїй вірі, прагненнях і надіях.