Екскурсія до Гайсинського райсуду

5 грудня одинадцятикласники школи, відповідно до плану роботи Всеукраїнського тижня права, відвідали з екскурсією Гайсинський райсуд. Там їх гостинно зустріла керівник апарату Цимбал Ніна Василівна. Учні відвідали канцелярію суду, ознайомились із роботою секретарів судових засідань.

Під час екскурсії по приміщенні суду школярів супроводжував помічник судді Цвігун О. О., секретар судових засідань Загребельна І. І.

Старшокласники були присутні на розгляді справи під головуванням судді Швидкого О. В.

Одинадцятикласники ознайомились із порядком розгляду кримінальних проваджень відносно осіб, які перебувають під вартою.

За змістовну організовану екскурсію старшокласники щиро подякували батькові випускника, судді Дєдову Сергію Миколайовичу та працівникам  Гайсинського райсуду Цимбал Н.В., Цвігуну О. О., Загребельній І. І., Швидкому О. В.