Акція #НЕ_МОВЧИ!

Із метою привернення уваги до проблем насильства, школярі приєднались до  акції #НЕ_МОВЧИ!

Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням. Працівники правоохоронної системи, органів опіки та піклування, представники соціальної та педагогічної спільнот, співробітники медичної і психологічної служб, учнівська молодь об’єднують зусилля задля вирішення важливої проблеми.

Для життя без насильства важливими є самоповага та почуття внутрішньої гідності, а також підтримка близьких, рідних та оточуючих.

Якщо ви відчуваєте потребу в підтримці – НЕ МОВЧІТЬ

Акція #НЕ_МОВЧИ!

Із метою привернення уваги до проблем насильства, школярі приєднались до акції #НЕ_МОВЧИ!Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням. Працівники правоохоронної системи, органів опіки та піклування, представники соціальної та педагогічної спільнот, співробітники медичної і психологічної служб, учнівська молодь об’єднують зусилля задля вирішення важливої проблеми.Для життя без насильства важливими є самоповага та почуття внутрішньої гідності, а також підтримка близьких, рідних та оточуючих.Якщо ви відчуваєте потребу в підтримці – НЕ МОВЧІТЬ…

Опубліковано Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина Середа, 10 червня 2020 р.

Posted in Новини.